Çocuk Gözlük

2 adet ürün var.

Çocuk Gözlük

Yüzme esnasındaki ihtiyaçlardan bir tanesi olarak bilinen gözlük seçenekleri; çocukların yüzmekten daha da fazla keyif almalarını ve su altında herhangi bir problem yaşamamaları konusunda önemlidir. Sayfa olarak da farklı renk ve materyalleri içeren modellerin çocuklara uygun olması bakımından elverişli şartlara sahip olan tasarıml...

Çocuk Gözlük

Yüzme esnasındaki ihtiyaçlardan bir tanesi olarak bilinen gözlük seçenekleri; çocukların yüzmekten daha da fazla keyif almalarını ve su altında herhangi bir problem yaşamamaları konusunda önemlidir. Sayfa olarak da farklı renk ve materyalleri içeren modellerin çocuklara uygun olması bakımından elverişli şartlara sahip olan tasarımları gün yüzüne çıkarmaktayız.

Çocuk Gözlük Modelleri

Çocukların yüzmeleri esnasında kullanabilecekleri gözlük ekipmanları; genç sporcuların yüz ve kafa hatlarına bağlı olarak ayarlanabilmekte ve tam uyum sağlayabilmektedir. Çocuk gözlük modelleri aynı zamanda da göz bölgesinde herhangi bir olumsuzluk yaratmamak ve görüş açısını su altında da sabit tutmak isteyen sporcular için de etkili bir tercih olarak değerlendirilen ürünlerdir.

Less
Daha fazla
Showing 1 - 2 of 2 items

Filtreler

Stok