Erkek Havlu ve Bornoz

2 adet ürün var.

Erkek Havlu ve Bornoz

Yarış ve antrenman sonrasında erkek sporcuların mutlak gereksinimleri arasında bulunan havlu ve bornoz seçenekleri; sayfamızda rahatlıkla bulunabilecek olan ekipmanlar olarak bilinmektedir. Sporcuların mutlak olması gereken eşyaları arasında sayılan bu ekipmanlar sayesinde; sporun yorgunluğunu atabilmeleri ve suyun vücud...

Erkek Havlu ve Bornoz

Yarış ve antrenman sonrasında erkek sporcuların mutlak gereksinimleri arasında bulunan havlu ve bornoz seçenekleri; sayfamızda rahatlıkla bulunabilecek olan ekipmanlar olarak bilinmektedir. Sporcuların mutlak olması gereken eşyaları arasında sayılan bu ekipmanlar sayesinde; sporun yorgunluğunu atabilmeleri ve suyun vücudunda kalmasını engellemeleri açısından havlu ile bornoz seçenekleri önemli bir yer tutmaktadır.

Erkek Havlu ve Bornoz Modelleri

Yüzücülerin sıklıkla tercih ettikleri havlu ve bornoz modelleri sayesinde tam olarak aranılan kriterlerde seçenekleri sunabilmekteyiz. Sayfa olarak gerek görünüş gerekse de işlevi bakımından tamamen mükemmel sonuçları sağlayabilecek olan havlu ve bornoz seçenekleri ile kusursuz bir spor sürecinin sonrasında tercih edilen unsurları da sağlayabilmekteyiz.

Less
Daha fazla
Showing 1 - 2 of 2 items

Filtreler

Beden

Stok