File

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

File

File biçimindeki çantaları tercih ederek; hem işlevine hem de görüntüsüne önem veren tasarımlara yönelme amacı güden sporcular için sayfamız gerekli modelleri sağlayabilmektedir. Farklı farklı renk seçeneklerinin yanında tasarımlarını da özgün bir biçimde sağlayan modellerle de alıcılarını bekleyen file çantaları yüzme sporcularına sağlama...

File

File biçimindeki çantaları tercih ederek; hem işlevine hem de görüntüsüne önem veren tasarımlara yönelme amacı güden sporcular için sayfamız gerekli modelleri sağlayabilmektedir. Farklı farklı renk seçeneklerinin yanında tasarımlarını da özgün bir biçimde sağlayan modellerle de alıcılarını bekleyen file çantaları yüzme sporcularına sağlama konusunda etkili bir çalışma ortaya koymaktadır.

File Modelleri

Yüzme faaliyetleri esnasında ve sonraki zamanlarda kullanılacak olan ekipmanları bir arada tutarak; korunaklı bir yapıya bürümek isteyen sporcuların file biçimindeki sırt çantalarına yönelebilmelerinden ötürü de sayfamızda bu türde bir hizmet sunulabilmektedir. Sporun her evresinin mükemmel bir biçimde tamamlanması noktasında da file çanta seçeneklerinin istenildiği anda temin edilmesi de mümkündür.

Less
Daha fazla

Filtreler