Yarış Gözlüğü

20 adet ürün var.

Yarış Gözlüğü

Yarışçıların olmazsa olmaz ekipmanları arasında sayılan yarış gözlükleri de sayfamız tarafından sunularak; işlevini tam anlamıyla yerine getiren tasarımlar olarak adlandırılmaktadır. Yüzücülerin tam olarak yüz hatlarına uygunluk sağlayan bu modeller; aranılan kriterlerde yer aldığından ötürü müşteri memnuniyetinin esas alındığı bi...

Yarış Gözlüğü

Yarışçıların olmazsa olmaz ekipmanları arasında sayılan yarış gözlükleri de sayfamız tarafından sunularak; işlevini tam anlamıyla yerine getiren tasarımlar olarak adlandırılmaktadır. Yüzücülerin tam olarak yüz hatlarına uygunluk sağlayan bu modeller; aranılan kriterlerde yer aldığından ötürü müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir hizmetin tarafımızca ortaya konulduğu da gözlemlenebilecektir. Yarışçıların gözlükle beraber yarışa daha iyi adapte olabilmesi ve daha etkin bir performans sağlayabilmesi konusunda da ideal seçenekleri sunabilmekteyiz.

Yarış Gözlüğü Modelleri

Yarış gözlüğü seçenekleri geniş bir aralıkta profesyonel yüzücülere sağlanabilmektedir. Farklı cam tasarımlarını içerisinde barındıran yarış gözlüğü modellerimiz sayesinde; aynı tip hizmeti alabilecek olan müşterilerimizin; aynı zamanda da yüzme esnasında herhangi bir sıkıntı yaşamayacağı da garanti altına alınacaktır.

Less
Daha fazla
Showing 1 - 20 of 20 items

Filtreler

Marka

Stok