Yarış Bonesi

33 adet ürün var.

Yarış Bonesi

Yüzücülerin saçlarının suyla temas etmesini engellemek ve yarış esnasındaki performanslarını etkilemelerine de engel olmak amacıyla tercih edilen yarış bonesi modelleri; sayfamızda bolca modelle yüzücülere sağlanabilmektedir. Farklı renk ve desenleri içerisinde barındıran yarış bonesi tasarımlarının; makul fiyat aralığında kullanıc...

Yarış Bonesi

Yüzücülerin saçlarının suyla temas etmesini engellemek ve yarış esnasındaki performanslarını etkilemelerine de engel olmak amacıyla tercih edilen yarış bonesi modelleri; sayfamızda bolca modelle yüzücülere sağlanabilmektedir. Farklı renk ve desenleri içerisinde barındıran yarış bonesi tasarımlarının; makul fiyat aralığında kullanıcıların kolaylıkla elde edebileceği biçimde de satışa sunulduğu gözlemlenebilmektedir.

Yarış Bonesi Modelleri

Yüzme yarış faaliyetleri içerisinde bulunan ya da antrenman evresinde konumlanan yüzücülerin olmazsa olmaz olarak adlandırılan ekipmanları arasında yarış boneleri de yer almaktadır. Yarış bonelerine dair kapsamlı bir katalog tarafımızca sağlanmış olup; kişilerin hem zevklerine hitap edebilecek hem de gerekli işlevini yerine getirebilecek modeller olarak da yüzücülerin karşısına da çıkmaktadır.

Less
Daha fazla
Showing 1 - 25 of 33 items

Filtreler

Marka

Stok